Innowacyjna platforma do zarządzania biurami nieruchomości

Domuly to nowoczesna platforma do zarządzania biurami nieruchomości dzięki której współpraca z klientami staje się prostsza i bardziej intuicyjna. Właściciele przedsiębiorstw, korzystając z CRM dla biur nieruchomości, są w stanie w błyskawicznym tempie poprawić jakość swoich usług i usystematyzować pracę firmowych działów. Dzięki rozpoczęciu korzystania z programu CRM firmy odnoszą coraz to bardziej znaczące sukcesy, generują większe przychody i przede wszystkim mają doskonale zorganizowany system pracy oraz kontakt z klientami.

Sukces biura nieruchomości

Dzięki systemowi Domuly zarządzanie relacjami z klientami w zarządzaniu biurami nieruchomości jeszcze nigdy nie było tak proste! W poszukiwaniach odpowiedniego programu CRM dla biur nieruchomości ważne jest określenie swoich firmowych celów. Budowanie długofalowych relacji z klientami i podnoszenie jakości komunikacji między stronami to tylko część możliwości systemu. Program oferuje zarządzanie współpracą biznesową z wykorzystaniem najnowszych technologii przetwarzania informacji. Wiele różnych opcji w systemie Domuly ułatwi pracę biura nieruchomości z klientami.

Dane rejestrowe "Domuly Sp. z o.o.":

Słowackiego 114 | 87-100 Toruń | woj.: kujawsko-pomorskie | NIP: 675-164-41-84 | REGON: 369938418 | numer tel.: +48 | domuly.com |

Oferta pełna: Domuly - CRM dla biur nieruchomości

Mapa / lokalizacja:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Profile społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Zabezpieczenia magazynowe

Barierki ochronne magazynowe

Instalacja klimatyzacji

Klimatyzacja z montażem - Kraków

Aranżacje wnętrz

www.design-zone.pl