Instalacja klimatyzacji

Firma Złota Klimatyzacja zajmuje się instalacją i sprzedażą różnego rodzaju systemów klimatyzacyjnych. Obszar działania obejmuje Kraków i okolice. Klimatyzacja z montażem to popularna usługa sprzedaży klimatyzatora wraz z usługą instalacji. W firmie mogą Państwo liczyć na bezpłatne i fachowe doradztwo z zakresu wyceny oraz wybrania sprzętu klimatyzacyjnego, który się najlepiej sprawdzi w danym budynku. Zamontowany sprzęt podlega okresowym przeglądom nie tylko w trakcie trwania gwarancji, ale również po jej zakończeniu. Firma jest w ciągłej współpracy z coraz bardziej rosnącą grupą klientów.

Montaż klimatyzacji

Specjaliści z Złota Klimatyzacja mają bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o montaż klimatyzacji. Składa się na to szereg szkoleń, którym są poddawani regularnie oraz najlepszy możliwy sprzęt. Kraków to miejsce w którym wykonywanych jest najwięcej instalacji. Do montażu klimatyzacji wykorzystane są urządzenia i materiały od najlepszych i największych producentów w branży. Praca nie kończy się tylko na instalacji wybranego systemu ale również obejmuje serwis.

Dane rejestrowe "Złota Klimatyzacja":

Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj.: małopolskie | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034 | numer tel.: +48 515 776 282 | www.zlotaklimatyzacja.pl | garlejmariuszgmail.com

Oferta pełna: Klimatyzacja z montażem - Kraków

Mapa / lokalizacja:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Profile społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Zabezpieczenia magazynowe

Barierki ochronne magazynowe

Innowacyjna platforma do zarządzania biurami nieruchomości

Domuly - CRM dla biur nieruchomości

Aranżacje wnętrz

www.design-zone.pl