Kompleksowe wsparcie prawne

Kancelaria adwokacka Wałoszek-Stachowiak oferuje porady prawne oraz wsparcie procesowe klientom indywidualnym oraz biznesowym. Jej siedziba mieści się w Poznaniu, aczkolwiek jej filia funkcjonuje także w Kościanie. Zajmuje się ona sprawami z zakresu prawa pracy, podatkowego, handlowego, administracyjnego, rodzinnego oraz wielu innych. Przeszło 11 lat doświadczenia sprawia, iż w pełni profesjonalnie wykonuje swoją pracę zarówno na sali rozpraw, jak i poza nią, skutecznie reprezentując interesy swoich klientów.

Porady prawne w Poznaniu

Klienci mogą udać się po porady prawne do Poznania, a jeśli nie mają takiej możliwości, skorzystać z pomocy online. Kancelaria podchodzi do każdego zapytania w pełni indywidualnie, opracowując swoją odpowiedź w oparciu o sprawdzone materiały źródłowe, swoją wiedzę oraz postanowienia sądów. Każda osoba, która miała okazję skorzystać z jej wsparcia, pozytywnie wyrażała się o czasie, który adwokat poświęcił jej sprawie oraz jego zaangażowaniu. Chcąc odwiedzić biuro osobiście, konieczne jest telefoniczne umówienie godziny i terminu spotkania.

Dane rejestrowe "Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak":

Szkolna 1/207 | 61-832 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 697-208-99-47 | REGON: 301909915 | numer tel.: +48 503 597 874 | onlineporadyprawne.pl | biuroonlineporadyprawne.pl

Oferta pełna: Porady prawne - Kancelaria Poznań

Mapa / lokalizacja:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Profile społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Rejestracja wynalazków, wzorów i znaków towarowych

Rzecznik patentowy Bartłomiej Tomaszewski - Warszawa

Profesjonalni księgowi

Biuro rachunkowe Emac

Profesjonalna pomoc adwokata

Adwokat - rozwody