Tłumaczenia na targach

Prowadzisz międzynarodową konferencję w Poznaniu? Zadbaj o odpowiednio przygotowany zespół. Zdecydowanie najważniejszą rolę będzie grał tłumacz, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń. Tylko specjalista jest w stanie poprawnie przetłumaczyć całą konferencję w jasny i zrozumiały dla słuchaczy sposób. Symultaicznepoznan.pl to strona na której znajdziesz ofertę tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach konferencyjnych. To biuro tłumaczeń zajmuje się tłumaczeniem symultanicznym, konsekutywnym i szeptanym.

Tłumaczenia konferencyjne

Tłumaczenia konferencyjne w Poznaniu to nie jedyne doświadczenie tej firmy. Tłumacze posiadają referencje od firm z całej Polski. Współpracowali m.in. z firmą Volkswagen, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, Instytutem Muzyki i Tańca czy Samsungiem. Pozytywne opinie i powroty z kolejnymi zleceniami potwierdzają jakość świadczonych usług. Każde tłumaczenia są wykonywane rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, tak aby mówca wypadł jak najlepiej. Każdy z tłumaczy posiada szeroką wiedzę z różnych branż.

Dane rejestrowe "Symultaniczne Poznań":

Osiedle Pod Lipami 3/117 | 61-629 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: - | REGON: - | numer tel.: +48 728 807 015 | symultanicznepoznan.pl | tlumaczeniaustnebizgmail.com

Oferta pełna: Tłumaczenia konferencyjne - Poznań

Mapa / lokalizacja:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek10:00-18:00
Wtorek10:00-18:00
Środa10:00-18:00
Czwartek10:00-18:00
Piątek10:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Profile społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Prelekcje motywacyjne dla firm

www.modernarea.pl

Spotkania motywacyjne

Power speech Artura Partyki

Nauka kierowania samochodem

Kurs na prawo jazdy w Szczecinie